Krakowska Akademia Taekwon-do

 • Przekaż 1% podatku na KAT
  Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Letni obóz sportowy 2012

środa, 07 marzec 2012 13:39

Jak co roku nasz klub organizuje letni obóz sportowy. Tym razem jedziemy do Rycerki Dolnej, miejscowości położonej ok.30km od Żywca. Wyjazd zaplanowany jest na 1 lipca a powrót 12-tego tego samego miesiąca. Koszt obozu to 1220zł a zaliczkę w wysokości 400zł można zacząć wpłacać już teraz do swojego trenera. Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wiecej informacji organizacyjnych można uzyskać pod numerem 601 443 894 (Paweł Porębski).

Informacje o ośrodku

Rycerka Dolna - to miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim (ok. 30 km od Żywca i ok. 14 km od przejścia granicznego na Słowację), stanowiąca bazę wypadową w góry: szlaki na Wielką Raczę, Przegibek, Wielką Rycerzową.

Ośrodek wypoczynkowy - położony jest nad górskim potokiem, w pobliżu lasów świerkowych, na dużej, ogrodzonej posesji z bogatym zapleczem rekreacyjnym.

Zakwaterowanie

Budynek główny: pokoje 2, 3, 4, 5 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w tapczany, stolik, foteliki, TV

Do dyspozycji gości:

 • jadalnia, "szwedzki stół" (oddzielny budynek)
 • kawiarnia
 • sala telewizyjna z parkietem (wymiary 8m x 8m)
 • sala taneczna z lustrami (wymiary 8,5m x 19m x 4,5m)
 • sala gimnastyczna (wymiary 8m x 19m x 5,5m)
 • mały basen letni (wymiary 9m x 3m x 1,2m)
 • sauna
 • bilard, stół do tenisa
 • piaskownica, fontanna
 • kort tenisowy ceglany (2 stanowiska)
 • boiska : do piłki nożnej (ligowe), do siatkówki plażowej, do koszykówki
 • zadaszone miejsce na ognisko lub grilla
 • parking bezpłatny, ogrodzony, niestrzeżony

Galeria zdjęć ośrodka dostępna pod adresem: [galeria]
więcej informacji o ośrodku na stronie: http://www.rycerka.com.pl/


Czytany 29856 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.