Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

III Turniej Koreańskich Sztuk Walk

środa, 30 listopad 2011 10:30

W tą sobotę, 3 grudnia 2011, nasz klub wraz z Krakowską Szkołą Hapkido organizują III Turniej Koreańskich Sztuk Walki (Turniej Mikołajkowy). Jest to już 3 impreza z tego cyklu. W tym roku nasi najmłodsi zawodnicy zmierzą się w konkurencjach skoku w dal z miejsca, testu siły (technika ap-chagi), technik specjalnych (technika nopi chagi) oraz układów w formule "każdy z każdym". Nagroda za pierwsze miejsce to puchar i medal a za drugie i dwa trzecie miejsca medal. Każdy z uczestników otrzyma również dyplom i świąteczną paczkę słodyczy. Turniej, jak co roku, odbędzie się w SP nr 72 przy al. Modrzewiowej 23 (szczegółowe informacje wraz z mapą dojazdu można zobaczyć w kalendarzu). Wszystkich zawodników prosimy o przybycie na godzine 9:00 i potwierdzenie swojej obecności u swojego trenera. Obowiązuje strój sportowy taekwondo, czyli pełny dobok lub koszulka i spodnie z emblematami taekwondo oraz pas. Przewidywany czas trwania zawodów to 9:00 - 15:00. Na miejscu nie ma bufetu ani sklepu, najbliższy sklep spożywczy jest ok. 200-300m od SP nr 72. Wszelkie pytania odnośnie zawodów proszę kierować na maila klubowego biuro@taekwondo.org.pl lub pod numer 601 443 894.


Czytany 6975 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.