Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Grand Prix Łodzi

niedziela, 15 kwiecień 2012 10:33
Puchary zdobyte przez naszych zawodników Puchary zdobyte przez naszych zawodników Paweł Porębski

W dniu 14/04/2012 odbył się Turniej Grand Prix Łodzi czyli II Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych . W eliminacjach wzięło udział 60 zawodników z 7 klubów. Nasi juniorzy i juniorzy młodsi zdobyli łącznie 14 medali w tym 6 złotych, 3 srebrnych i 5 brązowych. Wszyscy nasi juniorzy i juniorzy młodsi startujący na tym turnieju wywalczyli sobie prawo startu na Mistrzostwach Polski Juniorów i Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. GRATULACJE dla wszystkich medalistów.


Czytany 9017 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.