Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Integracyjna Olimpiada Młodzieży Zabrze 2011

środa, 16 listopad 2011 11:55

W ostatnią niedziele, 13 listopada, nasza reprezentacja najlepszych kadetów, młodzików, juniorów młodszych i juniorów pojechała na Integracyjną Olimpiade Młodzieży w Zabrzu. Drużyna KAT'u licząca 45 osób zdobyła łącznie 20 medali, co w finalnym zestawieniu dało naszemu klubowi 2 miejsce! Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zapał i serce do rywalizacji sportowej, Taekwon!

Zdjęcia z zawodów dostępne są w naszej galerii - link


Czytany 7054 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.