Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Egzamin na Stopnie Mistrzowskie

niedziela, 16 czerwiec 2013 21:57

W dniu 16/06/2013 obył się w Lublinie Ogólnopolski Centralny Egzamin na Stopnie Mistrzowskie Taekwon-do ITF. Egzaminatorem główny był Wielki Mistrz Ung Kim  Lan IX Dan.

Grono czarnych pasów w naszym Klubie zostało powiększone o dwie osoby. Stopnie Mistrzowskie I Dan uzyskali: Edyta Gielas i Jan Płażek.

Ponadto stopień Mistrzowski II Dan uzyskał Grzegorz Porębski.

GRATULACJE !!!


Czytany 2868 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.