Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Centralny Klubowy Egzamin na stopnie uczniowskie

środa, 19 czerwiec 2013 15:02

W dniu 22/06/2013 od godziny 11:00 na sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 38 ul. F.Nullo 23 odbędą się egzaminy na stopnie uczniowskie (wejście przez basen).  W egzaminie mogą wziąć udział adepci ćwiczący w naszym Klubie, posiadający stopień min 9 Cup. Każdy przystępujący do egzaminu powinien posiadać dobok z pasem, lub koszulkę i spodnie z logo ITF. Wszyscy przystępujący do egzaminu muszą posiadać wstępną akceptację swojego trenera.   Egzamin będzie przeprowadzony wyłącznie dla osób nie jadących na obóz. Osoby biorące udział w obozie zdają egzamin na obozie.    


Czytany 2419 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.