Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Mazovia Masters Cup 2013

poniedziałek, 02 grudzień 2013 11:21
Wczoraj 01/12/2013 reprezentacja seniorów naszego Klubu Na Międzynarodowy Turniej Mazovia Masters Cup w składzie: Magdalena Radomiak, Piotr Wypchał i Maciej Książek wywalczyła trzy medale. Dwa złote (Maciej Książek układy II dan, Magdalena Radomiak walka kat 62 kg) i jeden brązowy (Piotr Wypchał walka kat +85). GRATULACJE !!!

Czytany 2638 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.