Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Egzamin na stopnie mistrzowskie - Lublin

poniedziałek, 16 grudzień 2013 12:13

W niedzielę, 15.12.2013, ekipa z naszego klubu przystąpiła do Centralnego Egzaminu na Stopnie Mistrzowskie ITF w Lublinie. Po całym dniu zmagań Ula Sysuła uzyskała stopień II dan, Piotr Antos stopień III dan oraz Wojciech Gaworski stopień IV dan. Foto-relacja z egzaminu dostępna jest w naszej galerii lub bezpośrednio pod linkiem https://plus.google.com/u/0/photos/102676144090248323900/albums/5957723837653134993


Czytany 2555 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.