Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

I Międzywojewódzkie Eliminacje do MPJ

niedziela, 23 luty 2014 20:51
W Sobotę 22/02 w Rybniku odbyły się pierwsze eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. Reprezentacja naszego klubu (7 juniorów młodszych i 2 juniorów) wywalczyła łącznie 10 medali, w tym 3 złote, 1 srebrny i 6 brązowych. Szczególne gratulacje należą się Filipowi Sosnowskiemu, który wywalczył I miejsce w układach i I miejsce w walkach kat 68 kg. Bardzo dobrze zaprezentował się również debiutujący w kategorii wiekowej juniora młodszego Michał Głogowski zajmując I miejsce w układach i III w walkach w kat 46 kg. GRATULACJE !!!

Czytany 2106 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.