Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Mistrzostwa Polski Seniorów Taekwon-do

niedziela, 08 czerwiec 2014 20:47

Dzisiaj w Częstochowie zakończyły się XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów Taekwondo ITF. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Wśród startujących znalazło się wielu medalistów oraz mistrzów świata i europy.  Reprezentacja naszego klubu w składzie Urszula Sysuła, Piotr Zdaniewicz, Piotr Wypchał, Maciej Książek i Filip Sosnowski   po ciężkich bojach wywalczyła 3 brązowe medale. Piotr Wypchał (walka kat +85), Maciej Książek (układy 2 dan), Filip Sosnowski (układy cup). GRATULACJE dla medalistów i całej ekipy.


Czytany 5218 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.