Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Podsumowanie Mistrzostw Małopolski Młodzików Taekwondo ITF

wtorek, 09 grudzień 2014 15:19

Na zorganizowanym przez nasz klub turnieju mikołajkowym w randze Mistrzostw Małopolski Młodzików Taekwondo ITF wystartowało 203 zawodników z Krakowa i Nowego Sącza. Dzieci w wieku od 5 do 13 lat rywalizowały w konkurencji układów, technik specjalnych, testów siły i skoku w dal z miejsca. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale a najlepsi puchary. Najważniejsze jednak były pozytywne emocje, uśmiech i radość uczestników. Pełna foto-relacja z wydarzenia dostępna jest w naszej galerii oraz tutaj.


Czytany 2011 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.