Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Przekaż 1% podatku na Krakowską Akademię Taekwon-do

wtorek, 13 styczeń 2015 15:18

Trzeci rok z rzędu nasz klub współpracuje z Fundacją Studencką "Młodzi-Młodym". Dzięki tej współpracy, w zbliżającym się rozliczeniu rocznym możesz przekazać 1% swojego podatku na nasz klub. W zeszłym roku dzięki akcji "Przekaż 1%" do naszego klubu wpłynęło ponad 2000 zł. Cała kwota została wykorzystana na modernizacje sprzętu oraz koszty związane ze startem naszych zawodników na turniejach. Mamy nadzieje, że i w tym roku otrzymamy od Państwa wsparcie w postaci 1% podatku.

Aby przekazać 1% podatku na Krakowską Akademie Taekwon-do podczas wypełniania PIT-37 należy w odpowiedniej rubryce wpisać KRS 0000270261, kwotę przekazywaną, KAT KRAKÓW 41 w polu "Cel szczegółowy 1%" oraz zaznaczyć "X" zgodę (wzór PIT-37 znajduje się na obrazku poniżej):

Wzór PIT-37

Darmowy program PIT znajdziesz na stronie mlodzi-mlodym.pl lub pod adresem www.eopp.pl/41/PitProjekt2013Setup.exe. Nie wiesz jak wypełnić PIT za 2014 rok? Wejdź na doktorpit.pl


Czytany 6640 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.