Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Puchar Świata w Kick Boxingu

niedziela, 26 kwiecień 2015 17:09

Gorący news.

Miło nam poinformować, że dzisiaj w austriackim Insbruku nasz zawodnik Piotr Wypchał jako członek kadry narodowej w Kick Boxingu wywalczył złoty medal w Pucharze Świata w formule Kick Light.  Serdeczne GRATULACJE dla Piotra !!!!

Dla naszych młodych zawodników niech to będzie sygnał, że ciężka praca na treningach ale przede wszystkim samodzielne ciągłe i uparte doskonalenie się musi w końcu przynieść efekt.


Czytany 2056 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.