Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Mistrzostwa Europy Taekwondo Szkocja

sobota, 07 listopad 2015 21:47
Na zakończonych 25/10 w Szkocji Mistrzostwach Europy Taekwon-do ITF trenujący w naszym klubie zawodnik TAEWO Warszawa Grzegorz Kraszewski zdobył złoty medal w układach I dan, srebrny w układach drużynowych i brązowy w walkach do 78 kg. Grzesiek został też Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw Europy. GRATULACJE !!!!!

Czytany 1529 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.