Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Mistrzostwa Świata Kick Boxing Serbia

sobota, 07 listopad 2015 22:03
Na zakończonych 31/10 w Belgradzie (Serbia) Mistrzostwach Świata w Kick Boxingu. Nasz zawodnik Piotr Wypchał wywalczył tytuł Mistrza Świata w formule Kick Light do 94 kg. Piotrek po zaciętych walkach pokonał między innymi miejscowego faworyta i w finale byłego mistrza świata z Turcji. Ciężka praca, litry potu, wiele wyrzeczeń i wielka determinacja doprowadziły Piotrka na sam szczyt. Warto pracować na swoje marzenia. Dziękujemy Piotrowi za emocje i radość jaką nam sprawił. Wielkie GRATULACJE !!!

Czytany 1720 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.