Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Egzamin na stopnie uczniowskie, marzec'16

sobota, 05 marzec 2016 19:29

Do dzisiejszego egzaminu na stopnie uczniowskie, organizowanego przez nasz klub, przystąpiło 25 osób. Promocję na stopień 10cup uzyskało 5 osób, 2 osoby na 9cup, 4 osoby na 8cup, 9 osób na 6cup, 3 osoby na 4cup oraz 2 osoby na 3cup. Wszystkim, którzy swoją ciężką pracą wywalczyli kolejny stopień gratulujemy wytrwałości i życzymy kolejnych sukcesów.

Foto relacja z egzaminu jest już dostępna w galerii oraz pod adresem https://goo.gl/photos/6jfGZ4vDrscfHSnL6


Czytany 1653 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.