Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Puchar Świata w Kick Boxingu Budapeszt

poniedziałek, 16 maj 2016 10:36
To był bardzo pracowity weekend dla naszych zawodników. Kolejna SUPER wiadomość dotarła z Budapesztu. W zawodach Pucharu Świata w Kick Boxingu nasz niezawodny PIOTR WYPCHAŁ wywalczył tym razem dwa puchary świata. W swojej koronnej kategorii 94 kg oraz drugi w kategorii +94. WIELKI SZACUN i GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytany 1286 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.