Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Mistrzostwa Polski Seniorów Kick Boxing

niedziela, 22 maj 2016 16:11
Na zakończonych dzisiaj Mistrzostwach Polski Seniorów w Kic Boxingu Piotr Wypchał poprawił statystykę medalową naszego klubu zdobywając dwa tytuły Mistrz Polski w formule Light Contact i Pointfighting w kat 94 kg. Dodać należy, że oba tytuły posiada już w swojej bogatej kolekcji od ubiegłorocznych mistrzostw. WIELKIE GRATULACJE Panie Piotrze !!!!!

Czytany 1331 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.