Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Mistrzostwa Polski Seniorów Taekwondo

niedziela, 12 czerwiec 2016 22:51
Na zakończonych dzisiaj Mistrzostwach Polski Seniorów Taekwondo nasza ekipa wywalczyła 1 srebrny i 3 brązowe medale. Piotr Wypchał 3 m kat +85 kg, Maciej Książek 3 m układy II dan, Maciej Książek i Michał Zmarły 3 m walka tradycyjna oraz 2 m w konkurencji układów drużynowych w składzie: Maciej książek, Michał Zmarły, Kamil Piątek, Filip Sosnowski, Sebastian Sosnowski i Piotr Zdaniewicz. Medal w układach drużynowych jest szczególnie cenny ponieważ w drodze do jego zdobycia nasza drużyna pokonała zawodników z klubu Lewart Lubartów. Medale i sukcesy oczywiście cieszą, ale dla nas trenerów równie ważne jest to, że powstała świetna ekipa KAT Kraków od młodzików po seniorów z którą praca jest przyjemnością i która robi postępy z zawodów na zawody. GRATULACJE !!!!!

Czytany 1673 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.