Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Puchar Świata Taekwon-do Budapeszt

sobota, 15 październik 2016 15:08
Nasza Ekipa w składzie Kamil Pątek, Michał Zmarły, Sebastian Sosnowski, Michał Głogowski, Maciej Wilczyk, Filip Sosnowski, Bartosz Piskorz wywalczyła 2 srebrne i dwa brązowe medale. Srebro w układach drużynowych, brąz w walkach drużynowych, brąz w walce tradycyjnej i Michał Zmarły srebro w walkach indywidualnych kat 62 kg. W zawodach wzięło udział 1852 zawodników z 254 najlepszych klubów z 58 państw świata. Kurz wielkiego turnieju i potężna dawka emocji powoli opadają. Jutro opuszczamy gościnny i szczęśliwy dla nas Budapeszt. 7 osobowa ekipa KAT stoczyła łącznie 24 pojedynki w układach i 29 walk. Na obecną chwilę nasza drużyna juniorów jest najlepszą drużyną klubową w Polsce i jedną z najlepszych na świecie. GRATULACJE !!!

Czytany 1275 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.