Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

III Mistrzostwa Małopolski Młodzików

wtorek, 22 listopad 2016 21:58
Dnia 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 50 przy ul. Katowickiej w Krakowie odbędą się organizowane przez nasz klub Mistrzostwa Małopolski Młodzików Taekwondo ITF. W zawodach mogą wystartować zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi. Warunkiem przystąpienia do rywalizacji będzie pozytywna opinia trenera prowadzącego oraz aktualna deklaracja członkowska KAT. Szczegółowe informacje o zawodach można uzyskać u trenerów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale a dla najlepszych trzech zawodników w danej konkurencji dodatkowo puchary. Dla zawodników KAT udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny. Zawodnicy zakwalifikowani do udziału powinni potwierdzić swoją obecność u swoich trenerów do godziny 9:00. W przypadku nieobecności również prosimy o poinformowanie telefonicznie o tym fakcie. WAŻNE !!!! zawodnicy nie posiadający aktualnej deklaracji KAT tj wypełnionej po 31/08/2016 nie będą dopuszczenie do startu w zawodach.

Czytany 1559 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.