Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Mistrzostwa Świata Juniorów

środa, 18 październik 2017 21:17

Dzisiaj na treningu powitaliśmy w klubie naszych juniorów reprezentujących Polskę na Mistrzostwach Świata Taekwondo w Irlandii. Ekipa KAT wywalczyła w sumie 10 medali w pięciu konkurencjach.

Maciek Wilczyk (złoty i dwa srebrne),

Michał Zmarły (srebrny i dwa brązowe),

Kamil Piątek (dwa srebrne i brązowy),

Michał Głogowski (srebrny)

Polska Reprezentacja Narodowa juniorów i seniorów w klasyfikacji generalnej zajęła ostatecznie piąte miejsce.

Jeszcze raz wielkie GRATULACJE !!! dla naszych zawodników i całej Kadry Narodowej.


Czytany 644 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.