Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Egzamin na stopnie mistrzowskie TKD ITF Lublin 2011

niedziela, 11 grudzień 2011 23:33

W dniu dzisiejszym na ogólnopolskim egzaminie na stopnie mistrzowskie Taekwon-do ITF w Lublinie, do grona czarnych pasów Krakowskiej Akademii Taekwon-do dołączyły 3 osoby: Paweł Antos, Damian Samburski oraz Jan Ostrowski.

Egzamin zaliczył pozytywnie również prezes naszego klubu, Paweł Porębski, uzyskując stopień 6 DAN!

Następny egzamin już za 3 miesiące. TAEKWON!


Czytany 2665 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.