Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Kanał RSS strony Polskiego Związku TKD

piątek, 25 maj 2012 21:32

Od dziś nasz klub udostępnia kanał RSS strony Polskiego Związku Taekwon-do (pztkd.lublin.pl). Obecnie trwają rozmowy nad zadokowaniem kanału na oficjalnej stronie. Jednocześnie RSS już działa i znajduje się pod adresem http://taekwondo.org.pl/pztkd/rss.php . Dodatkowo strona polskiego związku jest od dziś dostępna pod nowym, krótszym adresem pztkd.info . Subskrybujcie kanał na telefonach i komputerach oraz dajcie znać jak się sprawuje pisząc komentarz na http://www.facebook.com/KrakowskaAkademiaTaekwondo lub pod adres biuro@taekwondo.org.pl


Czytany 27510 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.