Krakowska Akademia Taekwon-do

przewiń strone

Letni Obóz Sportowo-Rekreacyjny 2016 - Komunikat

środa, 22 czerwiec 2016 11:15

Letni Obóz Sportowo-Rekreacyjny

Miejsce: Rudki

Termin: 27 czerwiec – 08 lipiec 2016

Cały komunikat można pobrać w formacie PDF, link na końcu wpisu



TRANSPORT


WYJAZD: 27.06.2016


GRUPA 1: godzina 10:30

GRUPA 2: godzina 11:30


POWRÓT: 08.07.2016


GRUPA 1: godzina 15:00

GRUPA 2: godzina 16:00


MIEJSCE WYJAZDU I POWROTU


Parking przy KS „GRZEGÓRZECKI” al. Pokoju 16 (wjazd od ul. Fabrycznej/Cystersów)





GRUPA 1

(wyjazd 10:30 / powrót 15:00)


  1. Adler Jędrzej

  2. Adler Antonina

  3. Banach Ksawery

  4. Banaś Wojciech

  5. Banaś Emilia

  6. Banaś Michał

  7. Bigajski Hubert

  8. Budnik Wiaczesław

  9. Caccia Leonardo

  10. Durowski Mateusz

  11. Dziarkowski Karol

  12. Gazda Igor

  13. Głogowski Michał

  14. Głuszkiewicz Mateusz

  15. Gosztyła Maksymilian

  16. Górecka Emilia

  17. Grosiak Sebastian

  18. Grosiak Anita

  19. Grzyb Hubert

  20. Grzywacz Tymoteusz

  21. Hunanyan Gor

  22. Hunanyan Davit

  23. Jaworek Anna

  24. Jaworek Andrzej

  25. Jurowicz Kacper

  26. Kaniowska Zofia

  27. Kaniowski Jan

  28. Kączek Krzysztof

  29. Kitlińska Joanna

  30. Kitliński Mateusz

  31. Kluska Leon

  32. Koćma Daniel

  33. Kojder Paulina

  34. Kowal Jakub

  35. Kowalski Karol

  36. Król Konrad

  37. Kruk Kamil

  38. Kwaśniewski Bruno

  39. Lipińska Adrianna

  40. Lipiński Bartosz

  41. Litwa Michał

  42. Lizoń Stanisław

  43. Łodziński Wojciech

  44. Łuba Kacper

  45. Maciaś Kamil

  46. Marfiak Marta

  47. Marfiak Natalia

  48. Marko Mateusz

  49. Marszałek Norbert

  50. Michajlidis Sławomir

  51. Miłkowski Mateusz

  52. Mouzaoui Sofiane

  53. Muraszko Maciej

  54. Niemiec Mateusz

  55. Nurek Mateusz

  56. Piątek Kamil

  57. Piskorz Bartosz

  58. Pośpiech Jakub

  59. Pytel Jakub

  60. Rutkowski Maciej

  61. Rybicka Anna Maria

  62. Ryszka Marika

  63. Rzepka Mateusz

  64. Sacha Izabela

  65. Sonik Maksymilian

  66. Sonik Paweł

  67. Sosnowski Sebastian

  68. Sosnowski Filip

  69. Staszkiewicz Oskar

  70. Staszkiewicz Julia

  71. Tatoń Kaja

  72. Urbanowicz Sandra

  73. Warot Dominika

  74. Warot Katarzyna

  75. Waśko Igor

  76. Wilczak Bartosz

  77. Wilczyk Maciej

  78. Wojtaszek Tomasz

  79. Wrońska Natalia

  80. Wroński Kamil

  81. Wroński Kornel

  82. Zając Tomasz

  83. Zaniewski Jakub

  84. Zawisza Franciszek

  85. Zdaniewicz Mateusz

  86. Zmarły Piotr

  87. Zmarły Michał

  88. Żelawska Julia

  89. Żuk Jagoda

GRUPA 2

(wyjazd 11:30 / powrót 16:00)


  1. Achimescu Jan

  2. Achimescu Julian

  3. Antosiewicz Michał

  4. Baścik Julia

  5. Baścik Mateusz

  6. Błaszczyk Franciszek

  7. Broszkiewicz Jan

  8. Brudziana Adam

  9. Chrzanowska Karolina

  10. Cichoń Szymon

  11. Cichoń Magdalena

  12. Cyrwus Artur

  13. Dej Cezary

  14. Draguła Rupert

  15. Dratwa Bartłomiej

  16. Francuz Karol

  17. Gala Jakub

  18. Góral Filip

  19. Gradzik Szymon

  20. Grzyb Izabela

  21. Jacak Ewa

  22. Jarubas Szymon

  23. Jarubas Karolina

  24. Jurkiewicz Nikodem

  25. Juszczyk Wiktor

  26. Kardaś Krzysztof

  27. Klepka Jan

  28. Knapp Tomasz

  29. Knapp Johny

  30. Kominek Gabriela

  31. Konofalski Olaf

  32. Kotaś Baltazar

  33. Kowalska Julia

  34. Kozek Antoni

  35. Krystyniecki Wojciech

  36. Krzemiński Filip

  37. Krzywda Oskar

  38. Kuleta Emilia

  39. Kulma Patryk

  40. Kuśmierczyk Antoni

  41. Kwiatkowski Maksymilian

  42. Lach Antoni

  43. Maćków Mikołaj

  44. Majewski Maksymilian

  45. Majka Patryk

  46. Małek Klaudia

  47. Michalik Maria

  48. Misiaszek Piotr

  49. Miszczyk Patryk

  50. Mizioł Dawid

  51. Natan Bartosz

  52. Nowak Stanisław

  53. Opaczko Dorian

  54. Opolski Xavier

  55. Orzechowski Patryk

  56. Piekarsky Denis

  57. Płonka Julian

  58. Płonka Antoni

  59. Radzikowska Lena

  60. Rospond Stanisław

  61. Rydzewski Robert

  62. Rymarz Krystian

  63. Rymarz Kamila

  64. Soja Kacper

  65. Stanisławski Ignacy

  66. Starowicz Mateusz

  67. Stawowiak Karol

  68. Sulima Jakub

  69. Suwała Justyna

  70. Szafraniec Bartosz

  71. Szydłak Joanna

  72. Szymla Agnieszka

  73. Ślusarski Jan

  74. Świerczyńska Pola

  75. Tłustochowicz Mikołaj

  76. Ufniarz Kacper

  77. Wantuch Iga

  78. Wiatr Bartosz

  79. Wiązowska Ewa

  80. Wilk Igor

  81. Włodarczyk Filip

  82. Wójcik Krzysztof

  83. Wójcik Alicja

  84. Wójtowicz Paweł

  85. Zając Zofia

  86. Zieliński Maksymilian



ZAKWATEROWANIE



Zakwaterowanie na terenie Centrum Wypoczynkowego „GOŁOBORZE”


Centrum Wypoczynkowe"GOŁOBORZE”
Rudki ul. Górnicza 3, 26-006 Nowa Słupia
tel. 41 31 77 483 (recepcja)


Pokoje 4-5 osobowe z TV i pełnym węzłem sanitarnym



WYŻYWIENIE



Stołówka na terenie ośrodka, 4 posiłki dziennie (śniadanie i kolacja stół szwedzki).



INFRASTRUKTURA



Obiekty sportowe i rekreacyjne do dyspozycji uczestników obozu:

  • pełnowymiarowa hala sportowa
  • dwie sale sportowe
  • basen kryty
  • dwa ceglane korty tenisowe
  • duże boisko trawiaste
  • siłownia
  • boisko do siatkówki
  • wiata na grilla
  • sala multimedialna
  • świetlica


ZAJĘCIA



Zajęcia sportowo – rekreacyjne:

  • 3 treningi taekwon-do dziennie z podziałem na wiek oraz stopień zaawansowania
  • nauka i doskonalenie pływania
  • zajęcia sportowe i rekreacyjne w terenie (biegi, marszobiegi, gry zespołowe
  • mini zawody z nagrodami
  • egzamin na stopnie szkoleniowe Taekwondo

Zajęcia pozasportowe:

  • konkursy z nagrodami (plastyczne, wiedzy o taekwon-do, czystości, itp.)
  • ogniska z grillem
  • wycieczki krajoznawcze

Zakres programowy zajęć obejmować będzie:

  • zajęcia ogólnorozwojowe
  • naukę oraz doskonalenie układów TKD
  • doskonalenie elementów techniki i taktyki walki
  • samoobronę
  • akrobatykę


WYPOSAŻENIE UCZESTNIKÓW



Uczestnicy obowiązkowo posiadać powinni:

  • strój sportowy lekki
  • strój sportowy ciepły
  • strój taekwon-do (dobok lub koszulka z nadrukiem, spodnie)
  • obuwie do biegania i wędrówki
  • strój do pływania
  • klapki
  • okularki do pływania
  • mały plecak
  • czapkę z daszkiem
  • okulary przeciwsłoneczne
  • kurtka przeciwdeszczowa
  • obuwie przeciwdeszczowe
  • (grupa zaawansowana) sprzęt do walki

Uczestnicy mogą posiadać ze sobą telefony i inny sprzęt elektroniczny. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub zaginięcia sprzętu.



KADRA INSTRUKTORSKA


KIEROWNIK OBOZU: Paweł Porębski (tel. 601 443 894)


Opiekunowie i instruktorzy:

  • Grzegorz Waligóra
  • Konrad Kulawski
  • Sebastian Porębski
  • Urszula Sysuła
  • Wojciech Gaworski
  • Grzegorz Kraszewski
  • Grzegorz Porębski
  • Piotr Antos
  • Barbara Porębska
  • Marcin Błaszczyk
  • Piotr Zdaniewicz


OPIEKA LEKARSKA I LEKARSTWA



Całodobową opiekę lekarską nad uczestnikami obozu sprawować będzie lekarz pediatra, zatrudniony przez nasz klub na czas obozu.


Stałe leki przyjmowane przez dzieci należy zdeponować u wyznaczonej osoby (Barbara Porębska, Urszula Sysuła) wraz rozpiską i upoważnieniem do ich podawania (druk upoważnienia będzie dostępny przy autokarze). Wszelki inne lekarstwa (środki przeciwbólowe, maści na ukąszenia itd. ) dawane dzieciom na wyjazd należy bezwzględnie zgłosić opiekunowi.



ODWIEDZINY



Ze względów organizacyjnych odwiedziny odbędą się wyłącznie w niedzielę (03.07) od godziny 10:00. Ze względów zdrowotnych zaleca się aby odwiedziny odbywały się na terenie ośrodka. Organizator zastrzega, że nie bierze odpowiedzialności z stan zdrowia dzieci zabranych przez opiekunów w trakcie odwiedzin poza teren ośrodka.


Czytany 6006 razy
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.