Krakowska Akademia Taekwon-do

  • Przekaż 1% podatku na KAT
    Jak co roku ruszamy z akcją zbierania 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze są w całości przeznaczane będą na zakup sprzętu sportowego, organizację zawodów oraz finansowanie udziału naszych zawodników…
przewiń strone

Nowa Mata z Urzędu Marszałkowskiego

czwartek, 10 listopad 2016 19:39
Za 96 punktów uzyskanych w Systemie Sportu Młodzieżowego w 2015 roku, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach zadania publicznego: " Szkolenie klubowe reprezentantów Małopolski do finałów ogólnopolskich współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach państwowego Systemu Sportu Młodzieżowego" za kwotę 8700 zł zakupił dla naszego Klubu matę. Sprzęt ten będzie wykorzystywany do szkolenia zawodników oraz umożliwi zorganizowani w 2017 roku Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

Czytany 694 razy
zobacz więcej wydarzeń
przewiń strone
Licencja Creative Commons

Wszystkie materiały, autorstwa Krakowskiej Akademii Taekwon-do, dostępne na stronie są udostępnione na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: ułatwienia korzystania ze strony i statystyk. Cookies wymagane przez naszą witrynę zostały już załadowane. Pamiętaj, że możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej aby usunąć, zablokować lub ograniczyć akceptowanie cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Cookies.

Akceptuję 'cookies' na tej stronie.